Rady na nemoci

28.05.2011 02:27

Zlatá pečeť root je Goldenseal ROTT - Viz článek v novinkách. Zde se uvádí jeho účinek s ostatními bylinkami. 

 Pro snazší orientaci, jsou některé obyčejné lidské neduhy abecedně uvedeny níže. Uvedeném u každé onemocnění jsou bylinky obecně používaných v jeho léčbě. Následující kombinace obsahují rostlinné potraviny, které pomáhají dodání nutriční nedostatky týkající se jednotlivých onemocnění. Je třeba opět zdůraznit, že toto je pouze vzdělávací a není zamýšlen jako předepisování. CAYENNE a česnekem.

Anémie: Anémie z důvodu těhotenství může být upravena s ohledem jedlé jílové tobolky nebo kompletní minerální tablety. ŘEPY POWDER.

Artritida a revmatismus: Zkušenosti ukázaly, že kombinace těchto je velmi užitečné při zmírnění bolesti v kloubech. Všemi prostředky konzultovat s lékařem, pokud bylinné "první pomoc" nepomáhá.

AKNÉ: Vzhledem k tomu, americká strava se skládá z více a více rafinované a zpracované potraviny, uhrovitý kožní vyrážky známé jako akné, jsou stále společné místo. Spolu s odstraňováním bílá mouka, bílý cukr, a dalších rafinovaných potravin ve stravě, jsou tyto byliny uvedeno: kořen pampelišky, Chaparral, sassafrasového kůra, kořen lopuchu, ECHINACEA, CAYENNE, kořen lékořice, řasy a žlutá DOCK ROOT.

ALERGIE: Mnoho alergie jsou způsobeny buď hyper-kyseliny stav těla, vytváří abnormální citlivost, nebo fokální infekce. Pro vyrovnání kyselosti: vojtěška. Chcete-li pomoci imunizovat: Bee Pollen. Jako sliznic decongestant a přírodní antihistaminikum, změna stravy vyloučit mléko, pšenice, cukru a kofeinu. Brigham TEA, ibišek kořen, kořen lopuchu, Zlatá pečeť ROOT, Chaparral, petržel, CAYENNE a lobelky.

AMEBIC úplavice: Mnoho lidí trpí amebic úplavici, zatímco žijící v tropech. Dobrý lék na toto utrpení je kombinace cayenne a česnekem. Takže jsou těkavé aromatické oleje česneku, že se dostanou encysted formy améba. Pro otok a zánět: juka koncentrát, HYDRANGIA, Brigham TEA, kořen lopuchu, Chaparral, ořešáku černého, ​​WILD SALÁTEM, zázvorové pivo ROOT, pelyněk, kozlík lékařský ROOT, lobelky, CAYENNE, Black Cohosh a chelátové minerály.

 

ASTMA: Stejně jako v alergií, odstranit z jídelníčku všechny vysoce rafinovaných potravin, jako je cukr, mouka, mléko a obchodních, jakož i stimulanty jako je káva, čaj Pekoe, tabák, sodovka a čokolády. Následující byliny jsou označeny: ibišek, divizna, kostival, Lobelia a Ptačinec prostřední.

Tepny: očistit přetížené tepny a zlepšení oběhu: CAYENNE, Petržel, zázvor, ženšen, Zlatá pečeť ROOT a česnekem, mají deobstruent účinek, pomáhá rozpouštět sraženiny, plakety, cholesterol, a rozšiřují krevní cévy. Účinně používají sportovci opravit průvodce zranění. Bronchitida: Chcete-li pomoci rozpustit sliz: pískavice řecké seno semeno a kostival ROOT. Podívejte se na decongestant a antihistaminika kombinaci uvedených v ALERGIE pro další informace.

Sněti vředy: myrha, Zlatá pečeť a Cayenne.

Oběhu, ŠPATNÝ: Viz tepen.

Nachlazení a kašle: pískavice řecké seno a kostival. Také se podívejte na zánět průdušek a chřipku. Další dobrá kombinace je GENTAIN, catnip, Bayberry kůra, Zlatá pečeť ROOT, myrha GUM, irský mech, pískavice semeno, Ptačinec prostřední, kostival ROOT, WOOD BETONY, YELLOWDOCK, pichlavý popel BERRY, ST. JOHNSWORT, BLUE sporýš, KVĚTNA APPLE a CYANI FLOWER. Vaří: Bible dává recept na slavný 38:21 Izaiáš z obr. obklad na spáleniny nebo nádory. Přidání cibule na něčí stravě denně je další pomoc. Krevní tlak: Česnek je známý jako ekvalizér krevní tlak, směřující ke zvýšení nízkého krevního tlaku a snížení vysokého krevního tlaku. Výše zmíněné-čistič krve je také indikován zde.

BONES (zlomený): Chcete-li pomoci tělu rychlost zotavení z zlomených kostí: Lobelia, SCULLCAP, ibišek kořen, divizna, ořešáku černého listů, pelyněk, KRÁLOVNA LOUKA, WHITE dubové kůry a kostivalu ROOT. Tento vzorec může být použit vnější i vnitřní v tomto procesu léčení. Také vynikající pro podvrtnutí, kmeny a svalové táhne. Dalším dobrým kombinace bylin používaných jako preventivní nachlazení a chřipka jsou: česnek, šípky, petrželka, řeřicha a rozmarýn. Kolitida: stav katar v útrobách: pískavice řecké seno a kostival.

Zácpa: Často jednoduchý zácpa je výsledkem není dostatek pitné vody. Pijte čtyři až osm sklenic denně. Další příčinou je nedostatečná vlákniny: BRAN s papájové listy podporovat pravidelnost. Efektivnější je kombinace CAYENNE, Petržel, zázvor, ženšen, Zlatá pečeť ROOT a česnekem.

 

Čistič krve: slavný americký lidový lék na čištění krve, detoxikaci systému a boj vaří a nádorů: jetel luční květ, Chaparral, kořen lékořice, POKE ROOT, PEACH kůra, OREGON GRAPE, STILLINGIA, Cascara Sagrada, zázvorové pivo, pichlavý ASH KŮRA , kořen lopuchu a krušina kůra. Je to dobrý jarní tonikum na ředění krve. Čisté krve brání infekcím. Nicméně, nejlepší podpora v čištění horní střeva v obtížnějších případech je: Cassia ACUTIFOLIA, krušina kůra, kořen lékořice, vojtěška, fenyklu, anýzu, BLUE FLOWER Malva, Culver ROOT, JALAP ROOT a rebarbory ​​ROOT.

 

Křeče nebo nedostatku vápníku: Křeče jsou často příznakem nedostatku vápníku a minerálních nerovnováha. Dobrý protijed je: přeslička GRASS, ovesné slámy, kostival a lobelky.

 

DIABETES: Výsledek dietní zneužívání a / nebo neuspořádanou slinivky břišní. Pro dospělé je dobrá kombinace: dřišťál, WILD YAM, křeče kůra, fenyklu, zázvoru, rostlina přitahující kočky a máty peprné. Nebo použití kombinace následujících: fenykl, WILD YAM, rostlina přitahující kočky, zázvor, máta peprná, máta peprná, papaya a lobelky.

 

CHŘIPKA: Jeden z nejstarších známých chřipka opravné prostředky uvedené v ZPĚT NA EDEN od Jethro Kloss: Bayberry kůra, zázvor, hřebíček, CAYENNE a WHITE borové kůry. Mohou být také použity v roztoku externě jako oční kapky.

 

ŽENSKÉ PROBLÉMY: Pro reliéf fyzického nepohodlí často spojena s menopauzou, těhotenství a vaginální / děložní poruchy: SQUAWVINE, kluzký jilm kůra, ŽLUTÁ DOCK ROOT, kostival ROOT, ibišek kořen, Ptačinec prostřední, Zlatá pečeť ROOT a divizna. Tato kombinace bylin se používá nejvíce účinně jako čípek. Následující byliny pomáhají v boji s touto podmínkou v mnoha ohledech: CEDAR BOBULOVÉ, UVA-URSI, kořen lékořice, divizna, CAYENNE a Zlatá pečeť ROOT.

Průjmu: staromódní lék na průjem, je kluzký jilm.

TRÁVENÍ: dobrá podpora k normalizaci trávení, je kostival, CAYENNE a papainu. Pamatujte si, že nadměrné konzumaci plemena trávení, umírněnost je dobrý lékař!

Diuretika: Chcete-li podpořit průtoku moči: česnekem a petrželkou. Ekzém: Viz kožní problémy.

Oči SLABÉ: Chcete-li posílit, zesvětlení, očistit, boj proti šedé zákaly a těžký film na oči: / heřmánku, Zlatá pečeť ROOT, Bayberry, RED malinového listí a Cayenne. Další dobrá kombinace nejúčinnější při léčbě vyhřezl dělohy nebo jiných orgánů, jako je vyhřezl nižší střeva nebo ledviny, je kombinace: WHITE dubové kůry, kostival ROOT, YELLOWDOCK, divizna, černý vlašský ořech, marshmallow a lobelky. Kombinace je nejlépe použít jako sprchu zvedat pánev ponechat řešení tak dlouho, jak je to možné.

Nadýmání (plyn): Heřmánkový čaj je ideální pro koliky u dětí. Pro preventivní opatření: česnek, šípky, petrželka, řeřicha a rozmarýn. Horečky a infekce: Lobelia je velmi dobré pro horečku. Pro ty, kteří s touto podmínkou hypoglykémie někdy vyvolává alergickou reakci na zlatou pečeť. V tomto případě kombinace: CAYENNE, ECHINACEA, myrha GUM, hloh BERRY, kořen lékořice, a POKE ROOT. Senné rýmy: Viz ALERGIE. BOLESTI HLAVY:

Tady je dobrá kombinace bylin ke zmírnění bolesti hlavy: WILD SALÁTEM, Valerian a Cayenne. Opakujte podle potřeby a žlučové kameny projít. Užitečné bylinky pro tento problém jsou: jalovec, petržel, UVA-URSI, ibišek, Lobelia, zázvor a Zlatá pečeť ROOT.

Žlázy, oteklé a infikovaných: Velmi užitečné při čištění zduření lymfatických uzlin, jsou následující: jitrocele, ořešáku černého, ​​Zlatá pečeť ROOT, ibišek kořen, BUGLEWEED a lobelky.

Obecné infekce, zejména ty, v uších, stejně jako poruchy žláz, často reagují na: ECHINACEA, Zlatá pečeť ROOT, POKE ROOT a Cayenne. Se dvěma šálky čaje Lobelia horečka 105 S, který zuřil tři dny byla rozbita v jednom-půl hodiny! Dobrá kombinace by byla: jitrocele, ořešáku černého, ​​Zlatá pečeť ROOT, ibišek kořen, BUGLEWEED a lobelky. Žlučníku TROUBLE: starověký prostředek, který má zachránit mnoho osobě náklady a bolesti, jež operaci žlučníku, je rychlý na dva dny ze všech potravin s výjimkou dvou unce olivového oleje a lžíce citrónové šťávy, třikrát denně. Pamatujte také, že mnoho bolesti hlavy pocházejí ze zácpy a stres.

SRDCE TONIC: užitečná tonikum na posílení srdce se získá použitím: hloh BOBULOVÉ, CAYENNE, lecitin a vitamín E. Tato kombinace nejen prolomit hladinu cholesterolu v krvi, ale také rozebrat ukládání cholesterolu vybudoval v průběhu let.

Chrapot, zánět hrtanu: kluzký jilm tablety jsou velmi dobré pro "zpěváky krku." Dvou dalších velmi dobré bylinky, pokud jsou užívány v kombinaci: divizna a lobelky.

Hormonální nerovnováha: Během těch stres-naplněné době puberty, těhotenství a menopauzy, a dokonce i pro muže "změnu života": Black Cohosh, zázvorové pivo, ženšen, lékořice, FALSE UNICORN, svatý bodlák a Squaw vinným.

Hypoglykémie: Nízká hladina cukru v krvi vede k celé řadě onemocnění, přičemž nadledvinky vyčerpána a tělo slabé. Způsoben především narušenou pankreatu, tyto bylinky pomáhají slinivce při zásobování těla inzulín potřebuje: CEDAR BOBULOVÉ, UVA-URSI, kořen lékořice, divizna, CAYENNE, Zlatá pečeť ROOT.

Impotence: Muži po čtyřicítce se často ocitají v nouzi zvláštní kromě jejich stravy k doplnění jejich stárnutí žlázy. DAMINANA, sibiřský ženšen, echinacea, FO-TI, Gotu-kola, zázvorové pivo a Saw Palmetto.

Poruchy trávení: podpora k normalizaci trávení, je kostival a pepsinu. Pro vegetariány, kombinace kostivalu, CAYENNE a papainu je také účinný.

Ledvin a močového měchýře Infekce: Pro čištění, posilování a léčivé účinky na ledviny, močový měchýř a močové a pohlavní soustavy, tyto byliny jsou dobrým doplňkem: jalovec, petržel, UVA-URSI, ibišek, Lobelia, zázvor a Zlatá pečeť ROOT. Tato kombinace je také užitečné v posteli-opravuje pomočování.

 

Laryngitida: Viz chrapot. JÁTRA TROUBLE: Chcete-li vyprázdnit, tón a stimulovat játra: dřišťál, WILD YAM, křeče kůra, fenyklu, zázvoru, rostlina přitahující kočky a máty peprné. Cirhózou jater (degenerace buněk) pochází z alkoholismu, ale také z stravy přes-bohaté na cukry, škrob a tuk. Kombinace česnekem a petrželkou mohou být také využity pro toto onemocnění.

Tlusté střevo CLEANSER: kombinace bylin používaných v / dostatečné odvodnění a pomoci stimulovat stagnující tlustého střeva. Také tyto byliny jsou velmi dobré pro tuto obtížnou změnu života, s jeho "horké záblesky," atd.: Black Cohosh, SARSAPRAILLA, ženšen, lékořice, FALSE UNICORN, svatý bodlák a Squaw vinným.

MENSTRUACE: normalizace byliny patří: Zlatá pečeť ROOT, Blessed Thistle, CAYENNE, UVA-URSI, křeče kůra, FALSE UNICORN ROOT, malinového listí, Squaw vinným a zázvoru.

Nedostatkem minerálů: Hodně nemocí je obviňována na bakteriální a virové infekce, kdy hlavní příčinou je opravdu nízká odolnost organismu v důsledku Tato kombinace není projímadlo, ale menší střevní čistič: Cascara Sagrada kůra, dřišťál kůra, CAYENNE, zázvor, Zlatá pečeť ROOT, Lobelia bylina, maliníku, TURECKO rebarbora ROOT a fenyklem.

Pomoc paměti: Pro doprovázející ztrátu paměti nejvíce často spojován s senilita a stáří: BLUE sporýš, barvínek, Blessed Thistle, Lobelia, CAYENNE a zázvor.

Menopauza: Viz hormonální nerovnováha. Viz také stres. "PAIN: dobré sedativum na neuralgické bolesti, bolesti zubů, atd.: WILD SALÁTEM, Valerian a Cayenne.

Paraziti: Zástupy lidí se cítí anemických a pod nominální hodnotou, nikdy nepoznáte jejich nepohodlí pramení z parazitům, jako jsou pinworms a škrkavky. Dva další byliny běžně používá k zabránění potratu jsou nepravdivé UNICORN a lobelky v kombinaci.

Sliznici (hlen): pískavice řecké seno a tymián pomáhá eliminovat sliznic (pouze pro dospělé).

Nervozita: zklidňující Výplňové pro celý nervový systém, tyto bylinky pomáhají obnovit nervové pochvy a podporu v uvolnění nervového napětí: Black Cohosh, CAYENNE, CHMEL KVĚTINY, jmelí, Lobelia bylina, SCULLCAP, WOOD BETONY, střevíčník a Valerian Root.

nedostatku minerálních látek. Chcete-li vytvořit zvuk minerální rovnováhy: vojtěška koncentrát, kostival ROOT, zázvorové pivo ROOT, FO-TI, Gotu-kola, paprikou a česnekem. (Tato kombinace se často používá jako doplněk stravy k zajištění správného výživy).

Potrat: Často, potrat výsledek brzy v těhotenství, protože kapilární krvácení. RED malinového listí posílit spojující krevní cesty mezi matkou a dítětem. Ledvinové kameny mohou být rozpuštěn pomocí této kombinace.

Problémy s dýcháním: ibišek, divizna, kostival listů, Lobelia a Ptačinec prostřední. Viz bronchitidu. Vyvarujte se kouření, znečištění vzduchu a prachu. Se také vyhnout cukru, mouky a dalších rafinovaných potravin.

Rozptýlit parazitů tím, že zaměstná tyto byliny: dýňová semena, CULVERS ROOT, mohou APPLE, fialky, POKE ROOT, Cascara Sagrada, vilínu kůra, divizna, kostival ROOT a kluzký jilm kůry.

Těhotenství: V prvních měsících těhotenství, RED malinového listí a Black Cohosh jsou dobré bylinky, aby pravidelně. V posledních šesti týdnů, tyto bylinky pomáhají připravit se na rychlé a snadné narození: Squaw vinným, Blessed Thistle, Black Cohosh, PENNY ROYAL, FALSE UNICORN, RED malinového listí a lobelky.

Problémy s prostatou: Pro benigní prostaty zánět nebo ucpání, tyto byliny jsou užitečné: CAYENNE, UVA-URSI LISTY, petržel bylina, Zlatá pečeť ROOT, štěrk ROOT, jalovec, ibišek kořen, zázvor, a kořen ženšenu.

Účinná také při léčbě kožních problémů, jsou tyto byliny: kořen pampelišky, Chaparral, sassafrasového kůra, kořen lopuchu, ECHINACEA, CAYENNE, kořen lékořice, řasy a žlutá DOCK ROOT. Sinus problémy: Viz ALERGIE.

Nespavost: Pro mírné sedativum, použijte CHMEL, Valerian a SCULLCAP. Bolest v krku: Viz chrapot, zánět hrtanu, žláz. Povzbuzující: dobrý bylinný pick-up obsahuje: ŽENŠEN, Gotu-KOLA a Cayenne.

Pro dýchací problémy v důsledku ucpání sliznic: pískavice řecké seno a tymiánu.

Kožní problémy: Závažné kožní problémy, jako ekzémy a lupénkou jsou nejvíce účinně léčit vnitřně s dobrou krev čistící a byliny, které dodávají vitamíny a minerály: řasy, vojtěška a pampeliška. Řeřicha, řasy, irský mech, římský salát, tuřín vrcholy a ISLAND MOSS.

Bolest zubů: Viz PAIN. Chcete-li obnovit zdravou rovnováhu vápníku a chránit vaše zuby použití: Přeslička GRASS, ovesné slámy, kostival a lobelky. TOOTH CLEANSER (rostlinné):

Pro čištění a bělení zubů: máta peprná, dubová kůra, kostival ROOT, přeslička GRASS, lobelky, hřebíček, máta peprná a papája OVOCE.

Vředy: Jeden z nejjednodušších bylinné první pomůcky pro vředy, je adstringentní WHITE dubové kůry. Další dobrá kombinace pro roky jako tonikum do konce sezónní deprese zimy je: catnip, kořen pampelišky, Ptačinec prostřední, žlutá DOCK, POKE ROOT, Gotu-KOLA, ženšen a sassafrasového.

NAPĚTÍ: Jeden z nejjednodušších a nejlepších prostředků pro stres je kombinace, která se skládá z černé cohosh, CAYENNE, CHMEL KVĚTINY, jmelí, Lobelia bylina, SCULLCAP, WOOD BETONY, střevíčník a Valerian Root.

Štítná žláza: Člověk by měl používat následující bylinné prostředky očistit a oživit štítné žlázy: petržel, Složitější a rozsáhlejší nápravě by použití: myrha, Zlatá pečeť, CAYENNE (mimochodem tento lék je také dobrý léčivý na otevřené rány, popáleniny, kontrola pyorrhoea a vřed vředy).

Infekce močových cest: Viz ledvin a močového měchýře.

Křečových žil: dobrý čistič krve pomáhá. Bylo také zjištěno, že nedostatek základních minerálů vápníku je hlavním faktorem vedoucím k rozvoji křečových žil. K doplnění vápníku v systému: přeslička GRASS, ovesné slámy, kostival a lobelky.

Kontrola váhy (obezita): Člověk se musí vyhýbat nebezpečnými chemickými léky prodávané otevřeně na trh (seznam by měl obsahovat amfetaminů), protože jejich nebezpečné vedlejší účinky na štítnou systému. Neexistuje žádný praktický způsob kontrolu váhy, která vynechá kontrolu dieta! Ale velmi dobré bylinné kombinace, která pomáhá rozpouštět tuk, odstranit přebytečnou vodu, očistit střeva a omezit chuť k jídlu je: Ptačinec prostřední, šafrán, lopuch, petržel, Kelp, lékořice, fenykl, ECHINACEA, ořešáku černého, ​​papája, hloh BOBULOVÉ a Mandrake. Mandrake měl být používán pouze v malém množství a v kombinaci s jinými bylinami.