Techniky léčení

29.05.2011 08:46


3 minuty Meditace Vše, co potřebujete, je čas, alespoň semi-tichém místě. Nyní dechu dovnitř Jak si dech zpívat ...

 

Alergie Allersodes "Animal Mix" homeopatie kapky začal okamžitě pomáhat a týdnu používání jsem si nejen pet a láska moje drahá kočička, ale moje sestra kočky stejně! I přesto kýchat z nich, ale není můj vlastní! Děkuji vám, Denice. Mockrát vám děkuji.

 

Anger & Odpuštění Odpuštění je hlavní způsob, jakým k posunu zdravotních problémů. Je to hodně tvrdé práce, ale každou minutu strávíte řešení problémů se vyplácí. Někdo kdysi řekl: "Holding na hněv je jako pití jed a doufat, že jiná osoba zemře." Zde je 77 způsobů, jak pracovat skrze hněv a odpustit. . .

Aromaterapie Aromaterapie je umění a věda o používání rostlinných olejů (silic) v léčbě mysli, těla a ducha pacienta. Esenciální oleje jsou výňatky z některých druhů stromů, keřů, bylin, trav a květin.

 

Bazální metabolismus Teplota Jak to udělat Barnes bazální tělesné teploty Test doma.

 

Ricinového oleje balíčky ricinový olej balení jsou použity na kůži zvýšit oběh a podporovat odstranění a hojení tkání a orgánů pod kůži. Oni jsou také použity na podporu jater, ulevit od bolesti, zvýšení lymfatický oběh, snížit zánět a zlepšit trávení. Naučte se je používat a jaké další podmínky, které se používají pro a kontraindikace oleje balení koleček.

 

Tkáňové soli Při lehla popelem tělo obsahuje pouze 12 minerály ve formě solí. Nedostatek jedné nebo více z těchto minerálů zabrání buněk se při správné živiny dodané trávení a krvi.

 

Chakra Vyvažování Čakry jsou energetická centra, které spojují pozitivní, negativní a neutrální elektřiny v některých částech našeho těla. Mohou mít ve směru nebo proti směru hodinových ručiček rotaci.

 

Kranio sakrální terapie Kraniosakrální Během léčby, lékař klade ruce na oděná těla v různých místech a cítí, jak se puls CSF se pohybuje.

 

Kříž procházení cvičení jsem se tohoto cvičení poměrně často, když jsem poprvé začala moje cesta do wellness. Vzpomínám si, většinu svého života, by se mi lidé říkají "omámený", "místo kadet", "Airhead", "Dizzy," a "Blonde". Myslím, že to cvičení opravdu mi pomohl překonat mnoho mých dyslexie.

 

Krystaly Seznam Podívej se na to takhle .... Pokud Bůh stvořil člověka, rostliny, zvířata, stromy, květiny, slunce, měsíc a hvězdy, proč by ďábel být vložil obvinění z vytváření hornin? Miluji skály a Bůh taky. Už jste někdy vzít sulfa drogy? Síry je rock. Myslíte si, používat sůl? Dalším rock. Co diamant pro vás znamená? Nebo narození kámen? No, dostanete obrázek.

 

Chceš žít To je pro lidi, kteří jsou, co nazýváme "zvrátit." To znamená, že to, co přichází z jejich úst není to, co jejich buněčné paměti nebo vnitřní vědomí věří. Sdílím případové studie ...

 

Suché kartáčování Technika kůže odstraňuje více než jedna libra odpadních kyselin každý den v průměru dospělých, většina z toho přes potní žlázy. Suché kartáčování je způsob, jak zrychlit detoxikaci. Jak na to a jeho výhody jsou vysvětleny.

 

Emoční Meltaway Emoční práce zahrnuje velkou neznámou pro zdravotní péči, protože naše emoce se může projevit a ukrýt se v mnoha směrech. Tady je jedna třída pro použití v léčbě emoce pomocí vaší energie na "rozpustit" je pryč od své pacienty nebo blízkým.

 

Emocionální Rototilling : Reiki-Masáž je vynikající a způsob, jak dostat vztek z vašeho systému, který staví se jako uzly ve svalech, křeče a podrážděné spouštěcí body. Jeden můj přítel říkával, že emocionální Rototilling.

 

Klystýr diskusi o klystýr a jak jsou používány při výrobě tělo zdravé, jak to udělat je, co do nich, kontraindikace, a vysvětlení toho, co normální stolice vypadat.

 

Energie Vortex Vymazání Někdy jsou negativní energie spojené s víry. Máme indicie, může to být případ, kdy našeho klienta říkají věci jako: "Nemůžu spát v ložnici, že," nebo 'já jsem nikdy neměl cítit v tom domě. "Nemoc je někdy spojena s negativní energií víry. Negativní, non-život podporujících víry mohou být odpovědné za pocit chronicky vyčerpaný, deprese nebo nervózní, když v konkrétních oblastech.

 

Půst (5-denní vody pouze) musíte být psychicky a citově připraveni udělat 5-ti denní, voda jen rychle. Použijte buddy systém nebo mohou být v každodenním kontaktu se zkušeným rychleji.

 

Tuku a toxinů metabolization Když jsem se poprvé dozvěděl o této techniky na Ener-Chi seminář Myslel jsem, že to bylo prostě příliš divné a daleko.

 

Holografická Orgány To je jeden z těchto technik není možné úplně vysvětlit, že vypadá "úplně mimo" na mě, ale to může být tak efektivní. Musím se přiznat, že to funguje naplno, tak jsem ji přijmout za klenotem je.

 

Horká / studená Střídající Namočte nejúčinnější techniky, které znám pro sinus, zubní a oční problémy, je horká / studená koupel. Zde je to, co děláte:

 

Peroxid vodíku Používá -li se krev na oblečení, nalít přímo na znečištěné místo. Nechat to sedět na chvíli, pak ho rozetřete a opláchněte studenou vodou.Wash jako obvykle a krev na místě nebude tam, když jsi udělal. V případě potřeby opakujte. Pořád spreji to můj operační stůl sprej chirurgické incize a prádlo, které chceme, aby hleděli bílé.

 

Jak udělat Odvary odvar je způsob extrakce rostlinných nebo rostlinného materiálu máčením, rmutování, namáčení, máčení nebo v páře listy, květy, stonky, kořeny, kůra a oddenky. Čaj by bylo považováno za odvar.

 

Jak vyrobit olej Infuze infuze je způsob přípravy bylin, ve kterých až 2 čajové lžičky sušené byliny nebo 2 - 4 čerstvé bylinky (květiny a plody jsou nahraditelné), je 1 "infuze" nebo umístěny v oleji nebo ve vodě (což nemusí ve vařící vodě), a pak, po asi deset minut, je napjatý a požití.

 

Jak udělat Infuze Making olej Nálev je velmi jednoduchý proces. Použití vysoce-kvalitní bio bylinky a kvalitní oleje jako olivový olej. Je to jako dělat čaj s olejem, místo vody, které obvykle pouze, aby bylo v uzavíratelné sklenice a otočit sklenice dnem vzhůru každý den často po dobu 30 dnů.

 

Jak udělat zábal měkké, vlhké hmoty o konsistence vařené obiloviny, šíření mezi vrstvami mušelínu, povlečení, gáza, nebo ručníky a aplikované horké k dané oblasti s cílem vytvořit místní vlhké teplo nebo Counter-podráždění.

 

Jak udělat tinktura tinktura je roztok připravený tím, že ponoří nebo namáčení (macerace) rostlinných materiálů v alkoholu a vodě.

 

Peroxid vodíku Používá -li se krev na oblečení, nalít přímo na znečištěné místo. Nechat to sedět na chvíli, pak ho rozetřete a opláchněte studenou vodou.Wash jako obvykle a krev na místě nebude tam, když jsi udělal. V případě potřeby opakujte. Pořád spreji to můj operační stůl sprej chirurgické incize a prádlo, které chceme, aby hleděli bílé.

 

I Love Me Cvičení Podívejte se do zrcadla na denní bázi a říct si: "Miluji tě. Co mohu udělat, abys byla šťastná dnes?" Pak DO, co to trochu hlas říká.

 

Jód Patch Test Jdi do lékárny a koupit jodová tinktura - původní, oranžovo-barevné řešení, ne čirý roztok.

 

Půst šťáva Čerstvé šťávy jsou bohaté na vitamíny, minerály, enzymy a stopové minerály, které pomáhají alkalizovat a normalizovat tělesné procesy, které urychluje zotavení z mnoha chronických chorob. Čerstvé džusy jsou také snadno přizpůsobil do krevního oběhu, aniž by tlak na zažívací ústrojí.Minerální alkalizaci vývary jsou také používány pro jejich obrovské množství vysoce vstřebatelný biologicky minerály. Zde je návod, jak udělat jeden.

 

Ledviny Splachovací Technika Měl jsem klienta, který byl jeden čas asi 40 liber nadváhy. Se ubránila jíst syrové ovoce a zeleninu jako prostředek se dostat zpět na své rodiče.

 

Játra žlučník Splachovací Znamení kamenů ve žlučníku se obvykle objeví po jídle a mohou zahrnovat: averzi k tučná jídla (i když jí je nevolnost), Putování bolesti zad-hlavně mezi lopatkami a pod pravým ramenem kotouč horní části břicha bolest, která se dostane špatný velmi rychle a trvá asi 30 minut, bolesti v pravém dolním rohu plochy klece žebra, noční můry, škytavka, říhání / říhání nadměrně, nadmutí břicha, špatné trávení, koliky u veterinární školy naši instruktoři učí nás, že žlučník je znám jako "velký maškarády", protože symptomy močového měchýře žlučových jsou velmi podobné těm, srdeční infarkt, zánět slepého střeva, vředy, syndrom dráždivého tračníku, hiátová hernie, pankreatitida, hepatitida a.

 

Mnoho využití svalové testování V průběhu let jsem odpověděl mnoho, mnoho otázek o svalové testování, jak se používá, jak udělat to přesnější, jak se lidé zneužijí, a jaké věci věnovat pozornost. Toto je vyvrcholením všech těchto otázek.

 

Metafory Jim oblíbené fráze v sobotu ráno, bylo: "Pojďte dál. pojďme jíst naše trojitý bypass snídani." Po jeho trojitý bypass, on neříká, že už ne.Sebe-naplnění proroctví? To si piš.

 

Sliznic Způsob testování plodnosti sliznic Neplodná je popisován jako řídká, hustá, šupinatá, drobivé, hustá, neprůhledná, pasty a lacinými. To je neměnný ve výši. To není řetězec, když samostatný prstem a palcem. Sliznice se zvyšuje a snižuje, jak se zvyšuje hladina estrogenu a pádu. Po ovulaci, luteální fáze, kdy vaječník produkuje více progesteronu, trvá 12-16 dny. Během této doby sliznice vrátí do řídké, husté, přilnavé konzistence. Spermie nemohou přežít v tomto hlenu.

 

Moje oblíbené Léčba Existuje několik jednoduchých věcí, které mi to nevadí sdílení bez objednání, a některé věci, které oblast snadno řešitelné jen s jmenováním nebo dva. To jsou některé z mých oblíbených.

 

Otevření coning Conings jsou na všeobecné zdravotní rovnováhu, pravidelnou zdravotní problémy, navíc běžné zdravotní problémy, a pomoc při rozšiřování zkušeností. Coning je vír energie, který zahrnuje inteligence je příroda, lékařský tým a vy sami. V rámci coning, příroda je schopna stabilizovat na všech úrovních (fyzické, emocionální, mentální a duchovní)

 

Reflexní terapie Reflexní terapie je prastará léčba zaměřená masáž chodidel pocházející z Číny, více než 5000 lety. Reflexologie se zaměřuje na ty části nohou a rukou představují oslabené části těla.

 

Reiki Reiki (prohlásil Ray-key) je jednoduchý, přirozený a bezpečné hands-na hojení energetického systému pocházející z Tibetu před několika tisíci lety.

 

Močové inkontinence Technika opravy mohou být bezpečně opakovat doma bez nepříznivých dopadů na cokoli, a dokonce i bez svalové testování. Jen ukázat klientovi, kde se pohár do ruky, aby jeho nebo její vlastní močového měchýře nebo ledvin nahoru.

 

Moč terapie (yuk!) Pití vlastní moči, jedná se čistí tělo, uvolněte jej z obstrukcí a obnovit životně důležité orgány poškozené před onemocněním. Některé nemoci, že je léčen močí léčby patří: Sněť, různých druhů rakoviny, Jasné nemoc, leukémie, srdeční choroby, malárie a horečky, varlat, pohlavní nemoc, proleženiny a popáleniny, nachlazení, hemoroidy, slepota a šedého zákalu.

 

Bílé z dubové kůry Pro Gingivitis Jak já říkám své klienty o bílého dubu prášek Bark, "Víš, že ty televizní reklamy reklamy Kodani žvýkat? Jen trochu mezi zuby a dásně." Naneste prášek do infikovaných oblastí, opláchněte váš jazyk pryč všechny další prášek, pak spát s ním na své dásně. Mám jeden z těch ruka-konat postřikovače použité k oplachování nádobí, že většina lidí má u kuchyňského dřezu. Jen jsem dal hlavu nad umyvadlem, držet se na můj jazyk a hadice ho. Druhý den ráno, plivat a opláchněte. Opakujte noční dobu 30 dnů. To není tak špatný vkus, a funguje skvěle.